PREDLŽOVANIE VLASOV

Kadernictvo Hair Stylist ponuka predlzovanie vlasov formou keratinoveho spoju a formou microringoveho spoja Pracujeme iba s ruskymi vlasmi vo vsetķych odtienoch. Po predlzeni je nutne najneskor o 3 mesiace vykonat prepojenie spoja ktore nasledne odpojime a posunieme naspat k pokozke hlavy.

Odporúčaná starostlivosť o predĺžené vlasy

 1. Vlasy sa musia pravidelne prečesávať, minimálne 2-krát do dňa. Najvhodnejšou kefou na použitie je kefa kombinovaná mäkkými štetinami a nylonového vlákna. Táto kefa je nevyhnutná pre česanie, zabráni sa tak vytrhávaniu a vyčesávaniu prameňov.
 2. Vlasy sa prečesávajú pomaly od končekov, pričom si ich rukou pridržujte v oblasti spojov, aby ste spoje veľmi nezaťažovali a neťahali, poprípade nevytrhávali.
 3. Na noc sa odporúča vlasy poriadne rozčesať a zapliesť do vrkoča, alebo utiahnuť do copu, tým sa vyhnete možnému pouzleniu vlasov v spánku.
 4. Vlasy umývajte zásadne vždy v záklone, šetrným spôsobom, čím sa vyhnete možným problémom pomotania a zauzleniu.
 5. Na umývanie vlasov používajte vždy prípravky s neutrálnym PH, bez rôznych prísad a doplnkov ako je napríklad šampón s obsahom kondicionéra, alkoholu či silikónu. NEODPORÚČA sa na vlasy používať šampón proti lupinám, rôzne ovocné šampóny a pod. Odporúčané značky vlasovej kozmetky sú napr. Loreal Professional, Kerastase, Balmain, Tigi
 6. Nikdy nerozčesávajte vlasy mokré, rozčesávanie mokrých vlasov by mohlo spôsobiť ich poškodenie.
 7. Nadpájané vlasy schnú omnoho dlhšie než tie prirodzené, ktoré máte.
 8. Pri vytváraní účesu môžete použiť fén, kulmu, žehličku a nátačky, avšak pri týchto tepelných úpravách majte na pamäti, že je potrebné vyhnúť sa línii spojenia, mohli by sa poškodiť spoje prameňov.
 9. Aj keď sú vlasy ľudské, chemické úpravy (farbenie, tónovanie, melírovanie, chemické onduácie, atď.) radšej zverte do rúk odborníkov. Keď sa však rozhodnete vlasy farbiť sama, NIKDY nedávajte farbu až na spoje.
 10. Nikdy predĺžené vlasy neodfarbujte!
 11. Myslite na to, že nadpájané vlasy nemajú možnosť prirodzene sa premasťovať, preto im túto funkciu musíte nahradiť rôznymi maskami, olejmi či zábalmi, čím im dodáte hydratáciu, lesk a jemnosť. POZOR, NEAPLIKOVAŤ NA SPOJE

Dôležité upozornenie:

Všetky vlasy u nás v ponuke sú 100% ľudské vlasy, je však potrebné mať na pamäti, že ide o vlasy mŕtve (následkom odstrihnutia od korienka) a nemajú prirodzenú schopnosť obnovy a regenerácie. Starostlivosť o tieto vlasy by preto nemala byť zanedbaná a mala by byť vykonávaná dvakrát poctivejšie ako o vlastné vlasy.